Anasayfa
24 Ekim 2021, 21:20

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 24-25. Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 24-25. Cevapları Pasifik Yayınları SEVGİLİ OKULUM

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 24 Cevapları Pasifik Yayınları

Soru: Okulunuzu hiç görmemiş olan bir arkadaşınıza okulunuzu nasıl tanıtırsınız? Anlatınız.

Cevap: Okulumu hiç görmemiş birine ilk önce okulumuzun yerini tarif ederim. Daha sonra öğretmenlerimin ilgisinden, bizlere bilgi öğretme açlığından, arkadaşlarımız ile ola aramızdaki sevgi ve saygıdan bahsederim. Okulumuzun başarılarını, okulumuzda uygulanan aktivitelerden, etkinliklerden bahsederim.


3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 25 Cevapları Pasifik Yayınları

Soru: Siz de okulunuzun tarihini, başarılarını, farklı özelliklerini araştırınız. Ulaştığınız bilgilerden de yararlanarak uzaktaki bir arkadaşınıza okulunuzun özelliklerini anlatan bir mektup yazınız. Ardından, okulunuzun kültürel özelliğini yansıtan bir resim yapınız.

Cevap: Okulumuz pek çok öğrenci yetiştirmiştir. Geçmişten bu güne pek çok öğrenci başarılı bir şekilde okuldan ayrılmıştır. 2010 yılında SBS sınavında Türkiye birincisi çıkarmıştır. Ayrıca 2011-2012 Eğitim öğretim yılında Yıldızlar Voleybol Şampiyonasında ilçe birinciliği almışızdır.


Soru: 1. Okulunuzdan mezun olan ünlü kişiler var mıdır? Varsa bu kişilerin adlarını söyleyiniz

Cevap: Ünlü biri yoktur ama sınavlarda Türkiye birincisi olan öğrencilerimiz vardır.


Soru: 2. Okulunuzun başarıları nelerdir? Sayınız.

Cevap: 2010 yılında SBS sınavında Türkiye birincisi çıkarmıştır. Ayrıca 2011-2012 Eğitim öğretim yılında Yıldızlar Voleybol Şampiyonasında ilçe birinciliği almışızdır.

Yorum Yazabilirsiniz.

Lütfen Bu Ödev İle İlgili Bir Bilgi Yazın.


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2021
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Yıldırım, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Pasifik, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Bir-Yay, Adım Adım, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.