Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 1:28 - Zülal Güneş Yazdı

En Çok Hangi Hayvanları Seviyorsunuz? Bu Hayvanları Niçin Sevdiğinizi Anlatınız.

En Çok Sevdiğiniz Hayvanı Neden Sevdiğinizi Anlatınız.

En Çok Hangi Hayvanları Seviyorsunuz Bu Hayvanları Niçin Sevdiğinizi Anlatın.

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 216-217-218-219-220-221-222-223-224-225 Cevapları MEB Yayınları

En çok kedi ile köpeği severim. Kedi ve köpeği sevmemin nedeni oldukça tatlı ve güzel tüyleri olmasıdır. Sokakta gördüğüm kedi ve köpekleri besleyip sevmeye gayret ederim.

Çok dost ve arkadaş canlısı hayvanlardır. Bu yüzden de onları sevmeyi ve beslemeyi severim. Genellikle aile bireylerim ile birlikte beslerim. Aile bireylerim onlar için su ve yem bırakırlar. Bu da onları çok mutlu eder. Bende çok sevinirim. Bu yüzden onlarla daha sık vakit geçirerek sevebilirim. Onları sevmek ve oyun oynamak beni mutlu eder. Canlarını acıtmadan ve onları kızdıracak şakalar yapmadan tüylerini okşarım. Bu davranışımda onları mutlu eder.

Sonraki Ödev:  Kışın Sokakta Yaşayan Sahipsiz Hayvanlar İçin Neler Yapılabilir? Söyleyiniz.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.