Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 0:56 - Salih Yazdı

“Gökyüzü, Sadece Uçmaktan Korkanların Sınırıdır.” Bob BELLO Sözünden Yola Çıkarak Bilgilendirici Metin Yazınız. 

“Gökyüzü, Sadece Uçmaktan Korkanların Sınırıdır.” Bab Bello Sözünden Yola Çıkarak Bilgilendirici Metin Yazınız. 

Sonraki Ödev:  Uzay Kampı Deyince Aklınıza Neler Geliyor? Sizce Uzay Kampında Neler Bulunur?

Gökyüzü, Sadece Uçmaktan Korkanların Sınırıdır. Bob BELLO Sözünden Yola Çıkarak Bilgilendirici Metin Yazınız. 

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 104-105-106-107-108-109 Cevapları MEB Yayınları

Sınırlar beynimizin bilincimize koyduğu tabulardır. Kendi yapabileceklerimizin farkına varmak için beynimizin kurduğu sınırların ötesine geçmeli ve hedeflerimize ulaşmak için elimizden gelen tüm çabayı göstermeliyiz.

O zaman kendi kendimize koyduğumuz sınırların farkına varırız ve yapabileceklerimizin bu koyduğumuz sınırların çok ötesinde olduğunun farkına varırız. İnsanlar, yapacakları karşısında kendilerine ister istemez sınırlar koyarlar. Bu sınırları geçmek için çaba sarf etmezlerse yapabilecekleri sadece kendi çizdikleri sınırlar dahilinde olacaktır. Fakat bu sınırları kendilerinin koyduklarının farkına vardıkları takdirde, düşünceleri eskisi gibi olmayacak ve bu sınırlamalardan kurtularak diledikleri her şeyi yapabilecek yeteneğe ve bilgeliğe kavuşacaklardır. Önemli olan cesur olup ilk adımı atabilmek. Sonrasında zaten tüm kapılar açılacak.

Sonraki Ödev:  Bilim ve Teknoloji ile İlgili Hangi Konudaki Gelişmeler Dikkatinizi Çekiyor? Anlatınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.