Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 1:25 - Zülal Güneş Yazdı

Hayvanların Doğal Ortamından Uzaklaştırılarak Bir Kafesin İçinde Yaşamlarını Sürdürmeleri Konusunda Ne Düşünüyorsunuz?

Hayvanları Kafese Kapatmaları Konusunda Neler Düşünüyorsunuz?

Hayvanları Kafese Kapatmaları Konusunda Neler Düşünüyorsunuz

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 234-235-236-237-238-239-240-241 Cevapları MEB Yayınları

Bence hayvanları doğal ortamlarından uzaklaştırmak onların hayatını sağlıklı bir şekilde yaşamalarına engel oluyor. Her ne kadar onları çok sevsek ve çok iyi baksak da kimsenin bir hayvanı bir kafese mahkum etmeye hakkı olduğunu düşünmüyorum.

Kişi eğer bir hayvana yardım etmek ve onun hayatını iyileştirmek istiyorsa onu evine alıp sahiplenebilir ve bakımını üstlenebilir ancak ben hayvanların satın alınıp kafeslere kapatılmasına karşıyım. Hayvanlar tıpkı bizler gibi bu dünya üzerinde kendi hayatlarını yaşamakta olan canlılar ve hiçbirimizin onların hayatını engelleyecek davranışlarda bulunmaya ya da onlara kötü davranmaya hakkı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Sonraki Ödev:  İnsanların Keyif İçin Avlanmasını Doğru Buluyor Musunuz? Niçin?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.