Anasayfa Kitap Cevapları
19 Aralık 2022, 15:45 - Mehmet Yazdı

Sınıfınızda Birden Fazla Öğretmen Aynı Anda Farklı Dersler Anlatsa Nasıl Olurdu?

Sınıfınızda birden fazla öğretmen aynı anda farklı dersler anlatsa nasıl olurdu? Düşüncelerinizi arkadaşlarınızla tartışınız.

Sonraki Ödev:  Yağmura Rahmet Denilmesinin Sebebi Sizce Nedir?

Yaratmak denilince ne anlıyorsunuz

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Din Kültürü Ders Kitabı Sayfa 12-13-14-15-16-17 Cevapları MEB Yayınları

Sınıfta birden fazla öğretmen olduğunu düşündüğümüz zaman burada herhangi bir düzenin olmadığını görebiliriz. Özellikle evrende bu haldedir. Evrende de düzenin oluşumu açısından tek bir Yaratıcının varlığını görebiliriz.

Sınıfımızda birden fazla öğretmenin aynı anda ders anlatması sınıf içinde işlenen dersi büyük sıkıntıya sokar özellikle sınıfta bulunan ve birçok öğrencinin de dersi anlamadığı görülmektedir. Evrende bu haldedir tek bir düzen vardır ve bu düzeni de tek bir Yaratıcı sağlar. Birden fazla yaratıcı söz konusu olmayıp her şey Allah tarafından olur Allah gören ve gözetendir her zaman insan için en doğru olanı bilen aynı zamanda evrenin oluşumunu düzen ve nizamlı bir şekilde yapandır.

Sonraki Ödev:  Yaratmak Denilince Ne Anlıyorsunuz?
Sonraki Ödev:  Bir Şey Kendi Kendine Var Olabilir Mi? Niçin?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.