Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 1:08 - Zülal Güneş Yazdı

Sizce Issız Bir Adaya Düşen Bir Kişi Hayatta Kalabilmek İçin Neler Yapmalıdır?

Issız Adaya Düşen Kişi Hayatta Kalmak İçin Neler Yapmalıdır?

Sizce Issız Bir Adaya Düşen Bir Kişi Hayatta Kalabilmek İçin Neler Yapmalıdır

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 168-169-170-171 Cevapları MEB Yayınları

Issız bir adaya düşseniz neler yaparsınız? Sorusu sıklıkla gündemde yer alır. Bence ıssız bir adaya düşen bir kişi öncelikli olarak kendisine bir yaşam alanı oluşturması gerekir.

Hayatta her ihtimaller yer alır. Bu ihtimaller arasında ıssız bir adaya düşmekte bulunuyor. Issız bir adaya düşen biri bence hayatta kalabilmek için kendisine yaşam alanı yapması gereklidir. Oluşturacağı bu yaşam alanının ise suya uzaklığının fazla olmaması daha iyidir. Su ile hem kendisini ayakta tutar hem de su için de kendisine yiyecek deniz ürünlerini bulur. Bu arada oluşturacağı yaşam alanı için dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise; korunaklı bir yaşam alanının oluşturması oluyor.

Sonraki Ödev:  Gemi Yolculuğunda Karşılaşılabilecek Tehlikeler Sizce Nelerdir?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.