Anasayfa Kitap Cevapları
3 Mayıs 2023, 1:10 - Mehmet Yazdı

Ülkemizin Başka Hangi Alanlarda Teknolojik Ürünler Üretmesini İstersiniz? Söyleyiniz.

Ülkemizin Başka Hangi Alanlarda Teknolojik Ürünler Üretmesini İstersiniz?

Ülkemizin Başka Hangi Alanlarda Teknolojik Ürünler Üretmesini İstersiniz Söyleyiniz.

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Sayfa 136-137-138-139-140-141-142 Cevapları MEB Yayınları

Ülkemizde birçok alanda teknolojik üretim gelişmiş şekilde devam ediyor. Ancak bunlar dışında robotik alanda bu tür üretimlerde gelişim yaşanabilir. Çünkü robotik alanda üretim bizde yok. Bu alanda gelişme olursa daha çok ilerleme kat edilebilir. Ayrıca ulaşım alanında mevcut bir yapı var. Ancak daha çok gelişim sarf eden ulaşımlar da mevcut.

Özellikle bunlar içinde teknolojik bir yapı ortaya konabilir. Bugün teknoloji hemen her alanda mevcut. Tüm bu alanlar doğrudan yaşamın içinde yer alıyor. Bu yüzden ülkemizde belli bir yere kadar bu üretim yapılıyor. Ancak bunun biraz daha ilerleme ihtiyacı vardır. Bazı alanlarda da bu tür ilerleme ve gelişimler olursa daha iyi sonuçlar ortaya çıkar.

Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.