Anasayfa Kitap Cevapları
3 Mayıs 2023, 1:15 - Mehmet Yazdı

Yaşadığınız Yer Yatırım Yapmak İçin Gerekli Unsurlardan Hangilerine Sahiptir? Söyleyiniz.

Yaşadığınız Yer Yatırım Yapmak İçin Gerekli Unsurlardan Hangilerine Sahiptir?

Sonraki Ödev:  Yaşadığınız Yerde Hangi Ekonomik Faaliyetler Yapılmaktadır? Söyleyiniz.

Yaşadığınız Yer Yatırım Yapmak İçin Gerekli Unsurlardan Hangilerine Sahiptir Söyleyiniz.

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Sayfa 175-176-177-178-179 Cevapları MEB Yayınları

Türkiye’nin en gelişmiş, büyük şehirlerden olan İstanbul’da yaşıyorum. Yaşadığım şehir, yatırım yapma konusunda oldukça çeşitli seçenekleri vardır. Özellikle de gayrimenkul konusunda yatırım yapabileceğiniz en iyi şehir İstanbul’dur.

Türkiye’nin kalbi olan İstanbul’da ulaşım, eğitim, sağlık ve ticaret çok gelişmiştir. Özellikle de eğitim ve sağlık sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Ayrıca Anadolu yakasını Avrupa yakasına bağlayan boğazı ile ve sanayinin gelişmesiyle İstanbul, ticaret işi ile uğraşanların gözde şehridir.

İstanbul turistlerin yoğun ilgi duyduğu bir şehirdir. Denizleriyle, adalarıyla, tarihi eserleriyle görsel açıdan oldukça zengin bir şehirdir. İstanbul boğazı sayesinde birçok ticari gemi bizim ülkemizden geçmektedir. Ayrıca İstanbul’un gelişmiş sanayisi ile iş imkanı çok fazladır.

Sonraki Ödev:  Aylin’in Yaşadığı Yer Yatırım Yapmak İçin Gerekli Olan Hangi Şartlara Sahiptir? Tartışınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.