Anasayfa Kitap Cevapları
9 Mart 2024, 2:56 - Mehmet Yazdı

İhtiyaç Duyduğunuz Bilgilere Nasıl Ulaşıyorsunuz? Bir Konuda Araştırma Yapmak İstediğinizde Hangi Kaynaklara Başvuruyorsunuz? Açıklayınız.

İhtiyaç duyduğunuz bilgilere nasıl ulaşıyorsunuz? Bir konuda araştırma yapmak istediğinizde hangi kaynaklara başvuruyorsunuz?

İhtiyaç duyduğunuz bilgilere nasıl ulaşıyorsunuz Bir konuda araştırma yapmak istediğinizde hangi kaynaklara başvuruyorsunuz

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Sayfa 98-99-100-101. Cevapları MEB Yayınları

En çok başvurulan kaynak bir araştırma için her zaman internet olur. Bu internet alanına ise hem telefon hem bilgisayar hem de tablet girer. Yani değişkenlik göstererek alt zeminde her zaman internet yer alır. Birçok insan ilk sıraya interneti koyar. İkinci sırada ise kitap yer alır. Kitaplar da bilgi alınması için ön plana çıkan bir kaynaktır.

Ancak en hızlı bilgi ulaşımı dendiği zaman yine akla internet gelir. Bugün herkes daha hızlı ve daha kolay bir şekilde anlık internete ulaşabiliyor. Sadece tek bir tıklama ile birlikte artık her şey internette karşınıza çıkabiliyor. Bu durum genel olarak tüm herkes için geçerli olan bir durumdur.

Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap