Anasayfa Kitap Cevapları
19 Aralık 2022, 20:40 - Mehmet Yazdı

Sizce geçmişten günümüze insan hayatını en fazla kolaylaştıran teknolojik ürün nedir? Neden?

Sizce geçmişten günümüze insan hayatını en fazla kolaylaştıran teknolojik ürün nedir? 

Sizce geçmişten günümüze insan hayatını en fazla kolaylaştıran teknolojik ürün nedir Neden

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 98-99-100-101-102-103. Sayfa Cevapları Tuna Yayınları

Bence insan hayatını en fazla kolaylaştıran teknolojik ürün internet bağlantısıdır. Çünkü internetin kullanıma sunulması ve geliştirilmesi ile birlikte pek çok şey oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

İnsan hayatında hem karmaşık hem de basit pek çok iş internet bağlantısı aracılığı ile yapılabilmektedir. Özellikle günümüzde hem bilgisayar hem de akıllı telefonlar aracılığı ile erişim sağlayabildiğimiz internet hayatımızın her alanını kuşatmış durumdadır. İnternet üzerinden alışveriş yapılabildiği gibi eğitim alınabilmekte, hatta uzaktan bir şekilde çalışmak da söz konusu olabilmektedir. İnternet bağlantısı erişimi sayesinde aklımıza takılan herhangi bir soruya kolaylıkla yanıt bulabilmekteyiz.

Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.