Anasayfa Kitap Cevapları
6 Aralık 2022, 14:27 - Mehmet Yazdı

Zor Durumda Kalan Birine Yardım Ettiniz Mi? Anlatınız.

Zor Durumda Kalan Birine Yardım Ettiniz Mi?

Zor Durumda Kalan Birine Yardım Ettiniz Mi Anlatınız.

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 34-35-36-37-38-39 Cevapları MEB Yayınları

Evet zor durumda kalmış olan birine yardım ettim. Bunun içeriğinde zor durumda kalan bir kız çocuğuna parasal olarak yardım ettim diyebilirim. Çünkü acil bir paraya ihtiyacı vardır. Üstelik bunu tedarik edecek bir durumu da yoktu. Bu yüzden yardım ettim. Ancak bunu isteyerek ve içimden gelerek yaptım.

Her hangi bir karşılık veya koşul da beklemedim. Tüm bunlar aslında insanın içinde gelerek olması gereken şeylerdir. Bu yüzden birine yardım etmek ya da yardımlaşmak aslında her insan için olmalıdır. Böylece dünyada zor durumda kalmış olan insan sayısında da büyük ölçüde bir azalma yaşanacaktır. Çünkü bugün birçok insan yardıma çok fazla ihtiyaç duyar.

Sonraki Ödev:  Dostlarınızın Hangi Özelliklere Sahip Olmalarını İsterdiniz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.