Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 0:45 - Mehmet Yazdı

“Doğa İnsan İçin Yaratılmıştır. Doğa İnsanın Varlığıyla Güzelleşir, Canlanır, Anlam Kazanır.” Görüşüne Katılıyor Musunuz? Anlatınız.

“Doğa İnsan İçin Yaratılmıştır. Doğa İnsanın Varlığıyla Güzelleşir, Canlanır, Anlam Kazanır.” Görüşüne Katılıyor Musunuz?

Sonraki Ödev:  Karşımızdaki Kişilerle Sorun Yaşamamak İçin Nasıl Davranmalıyız?

Doğa İnsan İçin Yaratılmıştır. Doğa İnsanın Varlığıyla Güzelleşir, Canlanır, Anlam Kazanır. Görüşüne Katılıyor Musunuz Anlatınız.

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 28-29-30-31-32-33. Sayfa Cevapları MEB Yayınları

Evet katılıyorum. Doğa ve insan bir biri ile bütünleşmiş olan iki temel yapıyı kapsar. Yani hem doğa insana hem de insan doğaya her zaman ihtiyaç duyar. Bu durum yıllardır devam eden bir döngüyü ortaya çıkarmıştır. Doğa içinde mevcut olan bir takım değişkenlikler insan eli ile olur. Buna ek olarak doğa da insan üzerinde bir takım değişkenlikler yapar.

Yani her ikisi de temelde aslında bir birine her zaman ihtiyaç duyar. Çünkü her ikisi aslında özünde bir birinden bir parça taşır. Bu açıdan doğanın insanda bıraktığı izlenimler de burada değer kazanır. Tüm bunlar doğanın aslında insan için ne kadar önemli olduğunu açıklar.

Sonraki Ödev:  Fabl Örnekleri Araştırınız. Beğendiğiniz Fabl Örneklerini Sınıfa Getiriniz.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.