Anasayfa Kitap Cevapları
18 Mart 2023, 19:12 - Mehmet Yazdı

Kitap Sevgisi Temalı Bir Akrostiş Şiir Yazınız

Dize başlarındaki harflerden hareketle aşağıya “kitap sevgisi” temalı akrostiş bir şiir yazınız.

Sonraki Ödev:  Sizce İyi Bir Kitap Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Kitap Sevgisi Bir Akrostiş Şiir Yazınız

Cevap: Adaletle ilgili akrostiş şiirler için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz:

Kitap Sevgisi İle İlgili Akrostiş Şiirler
Kitap Sevgisi İle İlgili Akrostiş Şiirler

(TIKLANABİLİR BAĞLANTI)

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 26-28-29-30-31 Cevapları MEB Yayınları

Kitap sevgisi temalı bir Metin yazınız.

Kitaplar kişilerin hayatında en önemli arkadaştır. Onlar sizi hiçbir zaman terk etmezler ve sizleri karşılıksız severler.

Kitapların dünyasına yolculuk yaparak onlarla güzel dostluklar kurabilir, fantastik bir dünyada seyahate çıkabilirsiniz. Kitaplar kişileri sever, kişilerde kitapları severse karşılıklı bir dostluk oluşur. Kitapların günümüzdeki önemi ve rolü oldukça fazladır. Onlar bizim en iyi dostumuzdur. Kitaplar sorduğumuz bütün sorulara cevap verir, bizi hiçbir zaman bekletmezler, anında bize cevap verirler.  Kitap sevgi günümüzde kişilere güçlü bir hafıza olarak geri döner. Hafızamızı güçlendiren kitaplar uyku arkadaşımızda olabilir. Onlarla güzel bir uykuya dalabilir, beraber uyuyabiliriz. Kitap sevgisi bütün toplumlara güzellik katacak bir sevgidir.

Sonraki Ödev:  Kitapların Dünyasında Yaşamak Konulu Bilgilendirici Bir Metin Yazınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.