Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:11 - Mehmet Yazdı

Okulunuzda Kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Günü Yaşadıklarınızı Günlük Biçiminde Yazınız.

Okulunuzda Kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Günü Yaşadıklarınızı Yazınız.

Sonraki Ödev:  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konulu 2 Kıtalık Şiir Yazınız

Okulunuzda Kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Günü Yaşadıklarınızı Günlük Biçiminde Yazınız.

Sonraki Ödev:  3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 206-207-208-209-210-211 Cevapları MEB Yayınları

“Sevgili günlük,

Bugün okulumuzdan Atatürk’ün bize armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladık. Ben bu alanda yazılmış çok güzel bir şiiri okudum. Çok heyecanlıydım. Herkes çok eğleniyordu ve çok mutluydu. Hepimizin elinde bayraklar vardı. Öğretmenlerimiz de bugün de eğlenmemiz için bize pek çok organizasyon hazırlamışlardı.”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okullarda her yıl düzenli olarak kutlanmakta ve saygı ile anılmaktadır. Atatürk’ün bize bıraktığı bu kutlu günde şiirler okunmakta, oyunlar oynanmaktadır. Pek çok okulda bugünü kutlamanın yanı sıra birçok farklı aktivitede gerçekleştirilmektedir.

Sonraki Ödev:  23 Nisan ne zamandan beri çocuk bayramı olarak kutlanmaktadır?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.