Anasayfa Kitap Cevapları
27 Nisan 2023, 22:33 - Mehmet Yazdı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Okulunuzda ve Çevrenizde Nasıl Kutlanır?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Okulunuzda ve Çevrenizde Nasıl Kutlanır? Yazınız.

Sonraki Ödev:  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Konulu İki Kıtalık Bir Şiir Yazınız.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Okulunuzda ve Çevrenizde Nasıl Kutlanır

Sonraki Ödev:  3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 243-244-245-246-247-248 Cevapları MEB Yayınları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı okulumuzda ve çevremizde her kutlanmakta olan bir tarihtir. Özellikle Okulumuzda bugün şiirler okunmakta, her tarafa bayraklar atılmakta ve çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında aynı zamanda pek çok yarışma düzenlenmektedir. Sokaklara Türk bayrağı basılmaktadır.  Okulumuzda düzenlenen çeşitli etkinlikler ve yarışmalar sonucu olarak ödüllerde dağıtılmaktadır. Milli bayramlarımızdan biri olan bugün bizim için çok özel bir yere sahiptir ve bu nedenle her yıl bugünü kutlamaktayız. Coşkuyla kutlanan bu gün aynı zamanda bize atamızdan bir armağan olmaktadır.

Sonraki Ödev:  Mustafa Kemal Atatürk Samsun'a Niçin Çıkmıştır?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.