Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 0:13 - Zülal Güneş Yazdı

“Sanatın İnsanlara Katkıları” Konulu Bir Yazı Yazınız.

“Sanatın İnsanlara Katkıları” Konulu Bir Metin Yazınız. Yazınızın İçeriğine Uygun Bir Başlık Belirleyiniz.

Sonraki Ödev:  Ebru Yapmayı Denediniz Mi? Denemediyseniz Denemek İster Miydiniz? Neden?

“Sanatın İnsanlara Katkıları” Konulu Bir Yazı Yazınız.

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 240-241-242-243-244-245. Cevapları MEB Yayınları

Sanat ve Toplum

Sanatın insanlara oldukça katkısı bulunmaktadır. Bu faydaları arasında öncelikle eski zamanlarda insanlar mağara duvarlarına her gün yaptıkları aktiviteleri resmederek başlamışlardır.

Bu aktiviteler günümüz dünyası için oldukça fazla şeyler keşfetmek için faydalı bilgiler arasında sunulmuştur. Oldukça fazla şekilde sanat resimleri de daha teknoloji tam olarak bulunmadan önce yapılan resimler diyebilme şansımız vardır. Pek çok insan sanatı toplum için yaparak oldukça iyi ve düzenli şekillerde resimler yapmaya başlamışlardır. İnsanların yüzlerini portre sanatıyla oldukça iyi şekilde yansıtmışlardır. Bu kadar iyi yansıtmaları belirli bir süreden sonra teknolojik aletler çıksa bile son bulmamıştır.

Sonraki Ödev:  Renklerin Sudaki Sihirli Dansı Söz Grubundan Ne Anlıyorsunuz?
Sonraki Ödev:  Ebru Sanatı Hakkında Neler Biliyorsunuz?
Sonraki Ödev:  Sanatın Doğuşu ve Sanat Eserlerinin Ortaya Çıkması İle İlgili Araştırma Yapınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.