Anasayfa Kitap Cevapları
28 Eylül 2023, 18:31 - Mehmet Yazdı

Spor Karşılaşmalarında Tuttuğunuz Takımın Yenmesi Veya Yenilmesi Sizde Hangi Duygulara Neden Oluyor?

Spor Karşılaşmalarında Tuttuğunuz Takımın Yenmesi Veya Yenilmesi Sizde Hangi Duygulara Neden Oluyor? Yazınız.

Spor Karşılaşmalarında Tuttuğunuz Takımın Yenmesi Veya Yenilmesi Sizde Hangi Duygulara Neden Oluyor?

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 183-184-185-186 Cevapları Anıttepe Yayınları

Spor yapmak kadar sporu izlemek de çok hoşuma gidiyor. Fanatiklik derecesinde bir takım tutmasam da özellikle basketbol maçlarını izlemeyi çok severim ve ilgimi çeken bir takım olduğunda o takımı desteklerim.

Spor karşılaşmalarında tuttuğum takımın yenmiş olması sanki o maçı ben yenmişim gibi bende mutluluk hissi yaşatır ve özgüven kazandırır fakat tuttuğum takımın yenilmiş olması bende bir olumsuz duygu yaşatmaz. Sonuçta hayatta kazanmak kadar kaybetmek de vardır, bu yüzden ‘’olsun, bir dahakine kazanırlar’’ demekten fazla bir tepki vermem.

Sonuçta spor karşılaşmasını keyifli bir vakit geçirmek için izlerim, tuttuğum takımın yenilmiş olmasına üzülmek yerine keyifli anın tadını çıkartırım çünkü abartılı sevinç ve üzünçleri nedense hiç anlayamıyorum.

Sonraki Ödev:  Konusu Azim ve Kararlılık Olan Bir Fabl Yazınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.