Anasayfa Kitap Cevapları
27 Nisan 2023, 22:35 - Mehmet Yazdı

Uyumadan Önce Neler Yaparsınız?

Uyumadan Önce Neler Yaparsınız? Yazınız.

Uyumadan Önce Neler Yaparsınız

Sonraki Ödev:  3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 218-219-220-220-221-222-223-224 Cevapları MEB Yayınları

Uyumadan önce yapılacaklar arasında öncelikli olarak yer alan şeylerden bir tanesi Diş fırçalamak ve cilt bakımı yapmaktır. Rahat bir uyku çekmek istiyorsanız aynı zamandan yediğiniz besinlere dikkat etmeli ve geç saatlerde herhangi bir şey tüketmelisiniz.

Dinlenmiş ve rahat bir şekilde güne başlamak istiyorsanız yatmadan önce duş almak da son derece iyi hissettirmektedir. Günlük tutmak uyumadan önce yapılacaklar arasında en önemlilerinden bir tanesidir. Günlük tutarak zihninizi boşaltmış ve daha rahat bir uyku yaşamış olabilirsiniz. Rahat bir uyku uyumanın bir diğer yolu ise meditasyon yapmaktır. Su içmek de yine aynı şekilde yatmadan önce yapılacak olanlar arasında yer almaktadır.

Sonraki Ödev:  Uyumak Neden Önemlidir?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.