Anasayfa Kitap Cevapları
28 Nisan 2023, 19:44 - Mehmet Yazdı

Yaşadığınız ya da Tanık Olduğunuz Bir İyilik Öyküsünü Arkadaşlarınıza Anlatınız.

Yaşadığınız ya da Tanık Olduğunuz Bir İyilik Öyküsünü Anlatınız.

Sonraki Ödev:  Dostluk Konulu Atasözleri Araştırınız.

Yaşadığınız ya da Tanık Olduğunuz Bir İyilik Öyküsünü Arkadaşlarınıza Anlatınız.

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 250-251-252-253-254-255-256-257 Cevapları MEB Yayınları

İyilik ve kötülük iki birbiriyle zıt kavram hayatımızda her daim karşılaşacağımız eylemler bütünü olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Bir kış günüydü, ayak bileğimden ameliyat olmuştum ve okula gitmem gerekiyordu. Tek başıma okula gitmek çok zor oluyordu. Tek başıma otobüse binmek ve otobüste oturacak yer bulmak bana zor geliyordu. Gene bu düşüncelerle yola çıktığım bir gün otobüs kartımda para olmadığını fark ettim. Otobüs kartıma para yükleyeceğim yer ile benim otobüse bineceğim mesafe arasında 2 kilometre bulunuyordu. O sırada otobüs durağında tanıştığım bir teyze bana akbil basarak beni bu meşakkatli durumdan kurtarmış oldu.

Sonraki Ödev:  İyilik Konulu Bir Haber Metni Araştırınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.