Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:25 - Mehmet Yazdı

Bugüne Kadar Okulunuzda Hangi Eğitsel ve Sosyal Etkinliklere Katıldınız?

Bugüne Kadar Okulunuzda Hangi Eğitsel ve Sosyal Etkinliklere Katıldınız? Yazınız.

Sonraki Ödev:  Okulunuzda Okuma Çemberi Topluluğu Kurarak Faaliyette Bulunmak İster Misiniz? Neden?

Bugüne Kadar Okulunuzda Hangi Eğitsel ve Sosyal Etkinliklere Katıldınız

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 163-164-165-166. Sayfa Cevapları TUNA Yayınları

Her okulda sürekli olarak düzenlenmekte olan spor ve edebiyat alanlarında etkinlikler öğrencilerin katılımıyla yapılmaktadır. Bunlardan eğitsel olanları ve katıldıklarım ise satranç, folklor, voleybol resim, bilgisayar, resim gibi alanlardır.

Sosyal açıdan ise basketbol, tenis ve voleybol, futbol bulunmaktadır. Okullar arasında düzenlenmekte olan şiir ve bilgi yarışmaları da etkinlikler içinde yer almaktadır. Bayramlarda ise gösteri ve programlara da öğrenciler katılım göstermektedir. Okul tarafından düzenlenen geziler ve başka şehirleri keşfetmek gibi sosyal aktivitelerde faaliyet gösterdim. Bayramlar özellikle 23 Nisan, 19 Mayıs ve 29 Ekim olarak belirtilebilir. Bu bayramlarda bando ekibi içinde çeşitli görevler alınmaktadır.

Sonraki Ödev:  Okulunuzda Hangi Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler Yapılıyor?
Sonraki Ödev:  Kardeş Okul Uygulaması Öğrencilerde Hangi Değerlerin ve Becerilerin Gelişmesine Yardımcı Olabilir? Neden?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.