Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 0:19 - Zülal Güneş Yazdı

Doktorların Karşılaştıkları Sorunlar Neler Olabilir? Anlatınız.

Doktorlar Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşır?

Doktorların karşılaştıkları sorunlar neler olabilir Anlatınız.

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 220-221-222-223-224-225. Cevapları MEB Yayınları

Doktorlar, her toplum tarafından ihtiyaç duyulan meslek grupları arasında yer almaktadır. İnsanların sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesi ve gerektiği zaman tedavi alabilmesi için iyi doktorların yetiştirilmesi şarttır.

Doktorluk, oldukça büyük saygı duyulması gereken meslekler arasındadır. Ancak günümüzde doktorlar zaman zaman bazı problemler ile karşılaşabilmektedir. Bunlardan ilki şiddet olarak gösterilebilir. Bilindiği üzere son zamanlarda ülkemizde doktorlara şiddet yaygın bir şekilde karşılaşılan bir problemdir. Hasta yakınları ya da hastalar doktorlara saygısız davranışlarda bulunarak onları incitmeye çalışabilmektedir. Doktorların karşılaştığı ve çözülmesi gereken en önemli sorunları budur. Bu problem çözüldüğünde doktorlarımız çok daha rahat bir şekilde bizleri tedavi etmeye çalışabilirler.

Sonraki Ödev:  Sağlıklı Yaşamak İçin Neler Yapıyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.