Anasayfa Kitap Cevapları
10 Şubat 2024, 22:49 - Mehmet Yazdı

Evde, okulda ve dışarıda hangi teknolojik ürünleri kullanıyorsunuz?

Evde, Okulda ve Dışarıda Hangi Teknolojik Ürünleri Kullanıyorsunuz? Yazınız.

Sonraki Ödev:  Evinizde Eğlenme ve Bilgi Edinme Amacıyla Kullandığınız Teknolojik Ürünlere Örnekler

Evde, okulda ve dışarıda hangi teknolojik ürünleri kullanıyorsunuz

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 94-95-96-97. Sayfa Cevapları Tuna Yayınları

Günlük yaşamda evde, okulda ve dışarıda kullanılan teknolojik ürünler ile pek çok zor işler çok daha kolay yapılmaktadır. Hayatın kolaylaşması, zamandan tasarruf etmek, yorulmadan işlerin daha kolay yapılması, her türlü bilgiye kısa sürede ulaşmak, hızlı ve kolay iletişim sağlayan teknolojik ürünler insanların yaşamında önemli bir yere sahip olmaktadır.

Evde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, tost makinesi, mikrodalga fırın, mutfak robotu, elektrikli süpürge, derin dondurucu, buzdolabı gibi ürünler kullanılmaktadır. Okulda ise bilgisayar, akıllı tahta, yazıcı, fotokopi makinesi, mikroskop, tepegöz,  tablet, projeksiyon, internet gibi ürünler kullanılırken dışarıda telefon, reklam panoları, powerbank, kulaklık, bilgisayar, hoparlör, metro, otobüs, araba gibi teknolojik ürünler kullanılmaktadır.

Sonraki Ödev:  Evinizde Beslenme Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler
Sonraki Ödev:  Evinizde Temizlik Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.