Anasayfa Kitap Cevapları
2 Mayıs 2023, 0:46 - Mehmet Yazdı

Evinizde Temizlik Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler

Evinizde Temizlik Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Başka Hangi Örnekleri Verebilirsiniz?

Sonraki Ödev:  Evinizde Beslenme Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler

Evinizde Temizlik Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 94-95-96-97. Sayfa Cevapları Tuna Yayınları

Evlerde temizlik alanında kullanılan pek çok teknolojik ürünler bulunmakta ve insanların yaşamında büyük kolaylıklar sunmaktadır. Temizlik için gerekli olan en önemli ürünler bulaşık ve çamaşır makineleri olmaktadır.

Bulaşık makinesi ile mutfakta kullanılan tüm tabak çanaklar yıkanmaktadır. Çamaşır makinesi ile kirlenen tüm kıyafetler ve ev tekstil ürünleri kişinin yorulmadan yıkanmasını sağlamaktadır. Temizlik amacı ile kullanılan teknolojik araçlardan birisi de elektrikli süpürgeler olmaktadır. Bu tarz süpürgelerin yardımı ile evlerden küçük tozlar bile temizlenmektedir. Halı yıkama makinesi, ütü, çamaşır kurutma makinesi, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi gibi pek çok teknolojik ürünler kullanılmakta ve temizlik alanında önemli bir yere sahiptirler.

Sonraki Ödev:  Evde, okulda ve dışarıda hangi teknolojik ürünleri kullanıyorsunuz?
Sonraki Ödev:  Evinizde Eğlenme ve Bilgi Edinme Amacıyla Kullandığınız Teknolojik Ürünlere Örnekler
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.