Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:19 - Mehmet Yazdı

Evinizde Eğlenme ve Bilgi Edinme Amacıyla Kullandığınız Teknolojik Ürünlere Örnekler

Evinizde Eğlenme ve Bilgi Edinme Amacıyla Kullandığınız Teknolojik Ürünlere Başka Hangi Örnekleri Verebilirsiniz?

Sonraki Ödev:  Evinizde Temizlik Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler

Evinizde Eğlenme ve Bilgi Edinme Amacıyla Kullandığınız Teknolojik Ürünlere Örnekler

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 94-95-96-97. Sayfa Cevapları Tuna Yayınları

İnsanların en çok rahat ettiği alanların başında evleri gelmektedir. Teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile her yerde olduğu gibi evlerde de eğlenme ve bilgi amaçlı pek çok teknolojik ürünler kullanılmaktadır. Evlerde kullanılan en önemli eğlenme ve bilgi amaçlı teknolojik ürünler arasında telefon, tablet, bilgisayar, televizyon gibi ürünler yer almaktadır. Ayrıca playstation, radyo, karaoke, ses sistemleri özellikle insanların evlerinde de eğlenmelerine yardımcı olmaktadır.

Evde bulunan eğlenme amaçlı teknolojik ürünler sayesinde aile bireyleri bir arada çok daha güzel vakitler geçirmektedir. Bunların yanı sıra çocukların araştırma ödevlerinde bilgi amaçlı bilgisayarlar çok daha önemli olmakta ve her anlamda kolaylıklar sağlamaktadır.

Sonraki Ödev:  Evinizde Beslenme Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünlere Örnekler
Sonraki Ödev:  Evde, okulda ve dışarıda hangi teknolojik ürünleri kullanıyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.