Anasayfa Kitap Cevapları
6 Aralık 2022, 15:15 - Mehmet Yazdı

Günlük Hayatınızda En Çok Kullandığınız İletişim Aracı Nedir? Nedenleriyle Açıklayınız.

Günlük hayatınızda en çok kullandığınız iletişim aracı nedir?

Günlük Hayatınızda En Çok Kullandığınız İletişim Aracı Nedir Nedenleriyle Açıklayınız.

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 96-97-98-99-100-101 Cevapları MEB Yayınları

Teknolojinin hayatımızdaki en önemli etkilerinin başında iletişimi güçlendirmesi yer alıyor. Teknoloji geliştikçe iletişim araçları günümüzde daha popüler bir gelişmişlik konumuna yükseldi!

Günlük hayatımızda kullandığımız iletişim araçlarının başında telefonlar en önemli yere sahiptir. Telefon teknolojinin gelişim göstermesi, akıllı telefon piyasasının gelişmesiyle hayatımızda telefonlar 1 numaralı iletişim aracı olmuştur. İletişim araçları kapsamında bilgisayarlar ve tabletlerde en çok kullanmış olduğumuz farklı araçlar olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda son günler popülerlikleri artan iletişim araçlarından birisi de akıllı saatler olarak ön plana çıkıyor. Akıllı saat sektörünün gelişim göstermesiyle iletişim araçlarına olan ilgi artış göstermiş oldu.

Sonraki Ödev:  Vefa, Cömertlik, Fedakarlık Konulu Atasözleri Araştırınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.