Anasayfa Kitap Cevapları
28 Nisan 2023, 20:38 - Mehmet Yazdı

Günlük Yazma Kurallarına Uyarak Bir Gününüzü Yazınız.

Aşağıya, günlük yazma kurallarına uyarak bir gününüzü yazınız.

Sonraki Ödev:  Duygu ve Düşüncelerinizi Yazıya Dökmeyi Seviyor musunuz? Neden?

Aşağıya, günlük yazma kurallarına uyarak bir gününüzü yazınız.

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 92-93-94-95-96. Cevapları MEB Yayınları

Sevgili günlük,

Bugün arkadaşımın okul gezisi vardı, çok heyecanlanmıştım çünkü İstanbul’a ben de onunla gidecektim. Arkadaşlarımla birlikte gezi boyunca en çok aklımda kalan anı, vapur gezisi oldu.

Vapurdayken birden 2 yunusun denizde taklalar attığını gördük çok hoş bir görüntüydü. Hemen öğretmenlerini ve arkadaşlarımızı çağırdık görmeleri için. Onlar da hemen yanımıza gelip fotoğraf çekmeye başladılar. Eve döndüğümde kendimi çok mutlu hissediyordum. Çünkü hayatımda ilk defa bir yunus gördüm. Eve geldiğimde dinlenmeden hemen annemlere neler yaşadığımızı anlattım. Onlara gezide çektiğim fotoğrafları gösterdim. Onlar da mutluluğuma ortak oldular ve fotoğrafları çok beğendiler. Tekrar bir gezi olursa yine aynı görüntüyü yakalamak istiyorum.

Sonraki Ödev:  İnsanlar Gün İçerisinde Yaşadıklarını, Gördüklerini, Duyduklarını Neden Yazma İhtiyacı Duyarlar?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.