Anasayfa Kitap Cevapları
25 Kasım 2023, 21:46 - Mehmet Yazdı

Duygu ve Düşüncelerinizi Yazıya Dökmeyi Seviyor musunuz? Neden?

Duygu ve Düşüncelerinizi Yazıya Dökmeyi Seviyor musunuz?

Sonraki Ödev:  Günlük Yazma Kurallarına Uyarak Bir Gününüzü Yazınız.

Duygu ve Düşüncelerinizi Yazıya Dökmeyi Seviyor musunuz Neden

Duygu ve düşüncelerimi yazıya dökmeyi seviyorum ve düzenli olarak yapıyorum. Yaşadığım güzel olayları kaleme almak, başka günlerde bu yazdıklarımı okuyup güzel olayları tekrara anımsamak beni mutlu ediyor.

Bazen arkadaşlarımla ya da yakınlarımla duygularımı paylaşmakta güçlük çekebiliyorum. Oysaki yazarak tüm duygu ve düşüncelerimi herhangi bir filtreleme yapmadan olduğu gibi kağıda aktarabiliyorum ve bu durum beni oldukça rahatlatıyor. Bazen birisine çok kızıyorum ve o anda yaşadığım olayı ve duyguları yazıyorum. Bir süre sonra bu yazdıklarımı okuyunca, kızmamın ne kadar gereksiz olduğunun farkına varıyorum. Yani duygularımı ve düşüncelerimi yazmak beni bana tanıtıyor ve yanlışlarımı, doğrularımı daha net olarak görmemi sağlıyor. Yazmak sayesinde kendimi her geçen gün düzeltiyorum ve geliştiriyorum.

Sonraki Ödev:  İnsanlar Gün İçerisinde Yaşadıklarını, Gördüklerini, Duyduklarını Neden Yazma İhtiyacı Duyarlar?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.