Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:55 - Mehmet Yazdı

Günümüzde İnsanlar Hoşça Vakit Geçirmek İçin Neler Yapıyor? Gözlemleyiniz.

Günümüzde İnsanlar Hoşça Vakit Geçirmek İçin Neler Yapıyor?

Sonraki Ödev:  Hacivat ve Karagöz Oyunları Hakkında Araştırma Yapınız.

Günümüzde İnsanlar Hoşça Vakit Geçirmek İçin Neler Yapıyor Gözlemleyiniz.

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 155-156-157-158 Cevapları Anıttepe Yayınları

Günümüzde insanlar hoş vakit geçirmek için genellikle etkinliklere katılmaktadır. Söz konusu bu etkinlikler ise bireylerin yaş dağılımlarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Genç olarak adlandırılan üniversite ve lise çağındaki bireylerin genellikle sosyal medya ve internet üzerinde yoğunlaştığı görülmektedir. bunun yanı sıra bazı zamanlarda arkadaş ortamlarına katılmakta ve muhabbet etmektedir. Biraz üst yaş aralığında bulunan bireyler ise piknik, festival ya da sinema gibi etkinliklere katılmaktadır. Söz konusu bu festivallere örnek olarak müzik festivalleri ya da kahve festivalleri verilebilmektedir. Buna göre genelde bireylerin günün stresini atmak ve kafa dağıtmak amaçlı bu tarz etkinliklere katıldığı görülmektedir.

Sonraki Ödev:  Dinlediğiniz Sokak Metninden Hareketle Bilgilendirici Bir Metin Oluşturunuz.
Sonraki Ödev:  İhtiyacı Olan Birine Yardım Ettiniz Mi? Yaptığınız Bu Davranıştan Sonra Kendinizi Nasıl Hissetiniz?
Sonraki Ödev:  Otobüste, Dolmuşta Vb. Toplu Taşıma Araçlarında Büyüklerinize Yer Veriyor Musunuz? Neden?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.