Anasayfa Kitap Cevapları
29 Nisan 2023, 1:23 - Zülal Güneş Yazdı

Hayatı Dolu Dolu Yaşamak Sözünden Ne Anlıyorsunuz?

Hayatı Dolu Dolu Yaşamak Ne Anlama Gelir?

Hayatı Dolu Dolu Yaşamak Sözünden Ne Anlıyorsunuz

Sonraki Ödev:  8. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 262-263-264-265-266-267 Cevapları MEB Yayınları

İnsanlar bu hayatı yalnızca bir kez şu an oldukları kişi olarak yaşayabiliyor. Ancak çoğu insan hayatlarını daha çok dışarıdan gelen etkilere yönelik olarak biçimlendiriyor ve çevresine göre bir hayat inşa ediyor.

Aslında bakıldığı zaman hayatta yaşanması gerektiği düşünülen belli basamaklar ve evreler söz konusu. Ancak kimsenin bu evreleri aynı şekilde yaşayabilmesi mümkün değil. Bir insan yalnızca bu verelere göre yaşamaya çalıştığında hayatın bazı önemli tatlarını kaçırıyor. Ben hayatı dolu dolu yaşamak sözünden insanların kendilerine önem verdiği, kendilerine iyi gelen şeyleri yaptığı, kendine vakit ayırdığı bir hayat yaşamasını anlıyorum. Herkes kendi sevdiği hayatı yaşamalı.

Sonraki Ödev:  En Çok Yaşamış Olan, Uzun Yıllar Yaşamış Olan Değildir; Yaşamanın Anlamını En Fazla Anlamış Olandır
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.