Anasayfa Kitap Cevapları
30 Eylül 2023, 0:20 - Mehmet Yazdı

Aldığınız Ürünün Barkodu Olmazsa Ne Gibi Zorluklarla Karşılaşırsınız?

Aldığınız Ürünün Barkodu Olmazsa Ne Gibi Zorluklarla Karşılaşırsınız? Aşağıya Yazınız.

Aldığınız Ürünün Barkodu Olmazsa Ne Gibi Zorluklarla Karşılaşırsınız

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 220-221-222-223-224 Cevapları Anıttepe Yayınları

Aldığımız ürün barkodlu olmazsa eğer akılda soru işareti kalabilir. Bu durum o ürüne karşı olan güven duygusunu azaltabilir. Tüm bunlara karşılık barkod olursa eğer o ürüne karşılık güven sorunu da ortadan kalkmış olacaktır.

Üstelik güvenlik ve kaliteli bir ürün açısından barkoda ihtiyaç duyulur. Bu barkod etiketi o ürünün kalitesini ve sağlıklı olduğunu da kanıtlar. Çünkü barkod içinde sadece fiyat yazmaz. Fiyat dışında ayrıca o ürün ile ilgili genel birçok bilgi de yer alır. Tüm bunlar göz önüne alındığı zaman daha sağlıklı bir sonuç ortaya çıkar. Barkod bu yüzden birçok yerde vardır. Hatta çoğu kişi alım esnasında barkodu olmayan ürünleri satın almak istemez.

Sonraki Ödev:  Kasiyerler, Çalıştıkları Yerlerdeki Ürünlerin Fiyatlarını Nasıl Akıllarında Tutarlar? Açıklayınız.
Sonraki Ödev:  Sosyal Medyanın Olumlu ve Olumsuz Yönlerini Araştırınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.