Anasayfa Kitap Cevapları
30 Eylül 2023, 0:20 - Mehmet Yazdı

Kasiyerler, Çalıştıkları Yerlerdeki Ürünlerin Fiyatlarını Nasıl Akıllarında Tutarlar? Açıklayınız.

Kasiyerler, Çalıştıkları Yerlerdeki Ürünlerin Fiyatlarını Nasıl Akıllarında Tutarlar?

Sonraki Ödev:  Sosyal Medyanın Olumlu ve Olumsuz Yönlerini Araştırınız.

Kasiyerler, Çalıştıkları Yerlerdeki Ürünlerin Fiyatlarını Nasıl Akıllarında Tutarlar Açıklayınız.

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 220-221-222-223-224 Cevapları Anıttepe Yayınları

Kasiyerler çoğu zaman çalıştıkları yerlerde hemen her ürünün fiyatını bilir. Bu açıdan bizde merak duygusu uyanır. Ancak kasiyerler belli bir alanda uzun bir süre çalışırlarsa eğer bunun sonucunda akılda tutulacak birçok ürün kendiliğinden oluşmaya başlar.

Üstelik kasiyerlerin bunu okutma esnasında bilmeleri de mümkün. Yani doğrudan okuttukları cihaz yardımı ile de bu durum bilinebilir. Cihaza okutulan her ürünün bir etiketi vardır. Bu etiket ile birlikte ürün doğrudan okutulmuş olunur. Bunun sonucunda da o ürün ile ilgili fiyat listesi karşınıza çıkar. Kasiyerler de bu yolla her ürün hakkında genel bir bilgiye sahip olur. Üstelik belli bir zaman sonra her bilgi rahatlıkla akılda tutulur.

Sonraki Ödev:  Aldığınız Ürünün Barkodu Olmazsa Ne Gibi Zorluklarla Karşılaşırsınız? Aşağıya Yazınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.