Anasayfa Kitap Cevapları
27 Nisan 2023, 23:39 - Mehmet Yazdı

Büyüyünce Anne ve Babanız İçin Neler Yapmak İstersiniz?

Büyüyünce Anne ve Babanız İçin Neler Yapmak İstersiniz? Söyleyiniz.

Sonraki Ödev:  Efsanelere İnanmalı Mıyız?

Büyüyünce Anne ve Babanız İçin Neler Yapmak İstersiniz

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 168-169-170-171-172-173-174. Cevapları MEB Yayınları

Çocuklar için anne ve babalar hayatın her döneminde son derece önemlidir. Bebeklikten itibaren çocuğunu koruyup kollayan, büyüten anne ve babaların çocukları büyüdüğü zaman maddi ve manevi olarak bir şeyler yapmak, onları sevindirmek ister.

Bize her şeyi öğretmeye çalışan ve sonsuz bir sevgiyle bizleri saran anne babalarımız için ilk olarak onları üzmemeli ve mutlu olmaları için mutlu olmayı bilmeliyiz. Onların sağlıklı, mutlu ve huzurlu olabilmeleri adına eğer yapmak istedikleri bir hobileri varsa bunu onlara sağlamak harika bir fikir. Güzel yaşayacakları bir hayat sunmak, ev almak, sağlık konusunda onlara hep destek olmak da önemlidir.

Sonraki Ödev:  Gölge Oyunları Hakkında Araştırma Yapınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.