Anasayfa Kitap Cevapları
9 Mart 2024, 21:35 - Mehmet Yazdı

Dağıtımda Dron Kullanımı Ne Gibi Kolaylıklar Sağlayabilir? Tartışınız.

Dağıtımda Dron Kullanımı Ne Gibi Kolaylıklar Sağlayabilir?

Sonraki Ödev:  Nuri Demirağ Hangi Kişilik Özelliklerine Sahiptir?

Dağıtımda Dron Kullanımı Ne Gibi Kolaylıklar Sağlayabilir Tartışınız.

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Sayfa 135-136-137-138-139-140. Cevapları MEB Yayınları

Dağıtım kimi zaman yanlış olarak yapılıp hesaplanabilir. Ayrıca güvenlik açısından da sorun olabilir. Bu gibi durumlara karşılık dron kullanımı devreye girer. Dron kullanımı mevcut olduğu zaman yukarıdan aynı kuş bakışı görüntüsü ile daha çok hakim olma durumu söz konusu olur. Dağıtım işlemi çok yoğun yapılan bir işlemdir. Bu yüzden takibi de çok zor olur.

Ancak dron ile birlikte oldukça rahat bir şekilde takip edilir. Dron uzaktan kamera ile görüntüyü bilgisayar iletir. Bilgisayardan bakan kişi kimi ne yaptığını daha ayrıntılı olarak görür. Bugün sadece dağıtım alanında değil birçok alanda dron kullanımı mevcut. Bu durum iş alanında takibi ve birçok şeyi kolaylaştıran bir etkendir.

Sonraki Ödev:  Nuri Demirağ Hangi Alanlarda Çalışmalar Yapmıştır? Yaptığı Çalışmalar Ülke Ekonomisine Ne Tür Katkılar Sağlamıştır?
Sonraki Ödev:  İçinde Yaşadığınız Toplumun Ne Gibi İhtiyaçları Vardır, Bu İhtiyaçların Karşılanması Konusunda Neler Yapabilirsiniz? Tartışınız.
Sonraki Ödev:  Savaş ve Afet Durumlarında Zor Şartlar Altında Yaşayan İnsanlar İçin Neler Yapılabilir? Fikirlerinizi Söyleyiniz.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap