Anasayfa Kitap Cevapları
2 Mayıs 2023, 1:55 - Mehmet Yazdı

Nuri Demirağ Hangi Kişilik Özelliklerine Sahiptir?

Nuri Demirağ Hangi Kişilik Özelliklerine Sahiptir? Yazınız.

Sonraki Ödev:  Nuri Demirağ Hangi Alanlarda Çalışmalar Yapmıştır? Yaptığı Çalışmalar Ülke Ekonomisine Ne Tür Katkılar Sağlamıştır?

Nuri Demirağ Hangi Kişilik Özelliklerine Sahiptir

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Sayfa 135-136-137-138-139-140. Cevapları MEB Yayınları

Nuri Demirağ bir iş insanı olarak bilinir. Ancak birçok kişi onun kişilik özelliklerini de merak etti. Öncelikle vatanını seven ve vatanına düşkün olan bir kişiydi. Özgürlüğüne de çok düşkün oluşu ile bilinirdi. Çok çalışkan bir insandı. Hatta çevresindeki kişiler onun bir gün boyunca çok az uyku uyuduğunu söylerdi.

Her zaman çalışan iş başında olan bir kişiydi. Sözünü tutan bunun arkasında duran bir kişiydi. Ayrıca çok da girişimcilik ruhuna sahipti. Bu yüzden iş insanı oldu. Üstelik tek bir alanda kalmadı her zaman gelişme gösterdi. Bu durum onun girişimcilik ruhunun ne kadar canlı olduğunu gösteriyor. Cesaretli bir kişiliğe de sahipti. Bu onun genel özelliğiydi

Sonraki Ödev:  Dağıtımda Dron Kullanımı Ne Gibi Kolaylıklar Sağlayabilir? Tartışınız.
Sonraki Ödev:  İçinde Yaşadığınız Toplumun Ne Gibi İhtiyaçları Vardır, Bu İhtiyaçların Karşılanması Konusunda Neler Yapabilirsiniz? Tartışınız.
Sonraki Ödev:  Savaş ve Afet Durumlarında Zor Şartlar Altında Yaşayan İnsanlar İçin Neler Yapılabilir? Fikirlerinizi Söyleyiniz.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap