Anasayfa Kitap Cevapları
28 Nisan 2023, 20:43 - Salih Yazdı

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Yazarı Kimdi? Konusu Neydi?

En son hangi kitabı okudunuz? Yazarı kimdi? Konusu neydi? Yazınız.

Sonraki Ödev:  Ne Tür Kitaplar Okursunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Yazarı Kimdi? Konusu Neydi?

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 72-74-75-76-77-78-79. Cevapları MEB Yayınları

En son okuduğum kitap, Zülfü Livaneli’nin “Serenad” adlı kitabıydı. Kitabı çok beğendim hatta kitabın sonlarına geldiğimde, kitabın bitmesini istemediğim için oyalanarak yavaş yavaş okumaya başladım.

Kitapta Hitler’in Nazi Almanya’sından kaçıp Türkiye’ye gelmiş olan ve İstanbul’da hocalık yapan Maximillian Wagner adında bir hukuk profesörünün, tekrar Türkiye’ye gelmesini ve onunla alakadar olması üzere İstanbul Üniversitesi tarafından görevlendirilen Maya Duran ismindeki bir Türk kadının başından geçen olaylar anlatılıyor. İlk defa Zülfü Livaneli kitabını okumayı deneyimlemiş olsam da oldukça sürükleyici bir roman olduğunu söylemeliyim.

Sonraki Ödev:  Severek Okuduğunuz, Bitmesini Hiç İstemediğiniz Bir Kitabınızdan Bahseder Misiniz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.