Anasayfa Kitap Cevapları
14 Ocak 2023, 8:46 - Salih Yazdı

Ne Tür Kitaplar Okursunuz?

Ne Tür Kitaplar Okursunuz? Yazınız.

Sonraki Ödev:  En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Yazarı Kimdi? Konusu Neydi?

Ne Tür Kitaplar Okursunuz

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 72-74-75-76-77-78-79. Cevapları MEB Yayınları

Ben genelde fantastik ve bilim kurgu kitaplarını okumaktan keyif alıyorum. Çünkü hayal gücüme hitap eden kitaplar daha çok ilgimi çekiyor. Beni olduğum dünyadan başka bir evrene götürüyor adeta.

Fantastik ve bilim kurgu haricinde son yıllarda kişisel gelişim üzerine yazılan kitapları da okuyorum. Şimdiye kadar 60’tan fazla kitap okumuşumdur ancak en sevdiğim kitaplar şüphesiz düşünce gücümü harekete geçiren kitaplardır. Genellikle gerçeğin dışı olan eserler hoşuma gider ancak benliğimi bulduğumu hissettiğim veya benliğimi dinginleştiren kitaplar da yine kişisel gelişim kitaplarıdır.

Sonraki Ödev:  Severek Okuduğunuz, Bitmesini Hiç İstemediğiniz Bir Kitabınızdan Bahseder Misiniz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.