Anasayfa Kitap Cevapları
8 Ekim 2022, 1:25 - Salih Yazdı

Severek Okuduğunuz, Bitmesini Hiç İstemediğiniz Bir Kitabınızdan Bahseder Misiniz?

Severek okuduğunuz, bitmesini hiç istemediğiniz bir kitabınızdan bahseder misiniz?

Sonraki Ödev:  Ne Tür Kitaplar Okursunuz?

Severek Okuduğunuz, Bitmesini Hiç İstemediğiniz Bir Kitabınızdan Bahseder Misiniz

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 72-74-75-76-77-78-79. Cevapları MEB Yayınları

Benim bitmesini hiç istemediğim en son kitabım Sarah Jio’nun Elveda Haziran isimli kitabı olmuştu. Kitabın özellikle son sayfaları, içerisinde birçok sırrı barındırıyordu. Aklımın ucundan dahi geçmeyen, beklemediğim bir bağlantıyla olayı bağlamıştı gerçekten.

Normalde Sarah Jio’nun yazmış olduğu kitaplarda ana tema genelde aşk olurdu ancak bu sefer bir değişiklik yaparak kardeşlik, dostluk, arkadaşlık gibi temaları da ele almış. Kitabın ana düşüncesini şöyle özetleyebilirim; Hayattaki hiçbir şey, bir insanı kendine yakın hissetmekten çok daha önemli değildir. Bu yüzden bazı durumlarda kişilerin yaptığı hatalar affedilmeye değer.” Kitaptan çıkardığım bu gibi mesajlar sebebiyle, kitabın günlük hayatta insanlarla olan ilişkilerimizi sorgulatan bir özelliği olduğunu düşünüyorum.

Sonraki Ödev:  En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Yazarı Kimdi? Konusu Neydi?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.