Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:48 - Mehmet Yazdı

Etrafınızda Çevreyi Kirleten Kişiler Ya Da Kuruluşlar Var Mı? Varsa Bunların Çevreyi Nasıl Kirlettiklerini Kısaca Anlatınız.

Etrafınızda çevreyi kirleten kişiler ya da kuruluşlar var mı? Varsa bunların çevreyi nasıl kirlettiklerini kısaca yazınız.

Sonraki Ödev:  Çevre Kirliliğini Önlemeye Yönelik Neler Yapılabilir?

Etrafınızda Çevreyi Kirleten Kişiler Ya Da Kuruluşlar Var Mı Varsa Bunların Çevreyi Nasıl Kirlettiklerini Kısaca Anlatınız.

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 68-73-74-75-76-77-78 Cevapları Anıttepe Yayınları

Çevre kirliliği dünyanın geneli için büyük ve henüz önlenememiş bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında bu, çağımızın en büyük problemidir.

Çevremizde görmesek bile pek çok kuruluş çevreyi düzenli olarak kirletmektedir. Bunun yanı sıra pek çok sivil insan da çevreyi kirletecek şekilde yaşamaktadır. Çevre kirliliği yalnızca çöplerin yerlere atılması ile eş tutulamaz ve bununla sınırlı değildir. Atık çıkaracak tüm tüketim şekilleri kirliliğin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle plastik atıklar pek çok kişinin her gün çıkardığı, çevre kirliliği konusunda en etkili olan atık çeşidi olarak bilinmektedir.

Sonraki Ödev:  Vakıf ve Dernekler Hakkında Bildiklerinizi Kısaca Söyleyiniz.
Sonraki Ödev:  Gezip Gördüğünüz Bir Yeri Tanıtan Bir Konuşma Hazırlayınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.