Anasayfa Kitap Cevapları
14 Mart 2024, 8:33 - Mehmet Yazdı

Günümüzde Kullanılan İletişim Araçları İle İlgili Bir Araştırma Yapınız.

Günümüzde kullanılan iletişim araçlarıyla ilgili yaptığınız araştırma sonucunda elde ettiğiniz bilgileri arkadaşlarınızla paylaşınız.

Sonraki Ödev:  Günlük Yaşamınızda Hangi Teknolojik Araçları Kullanıyorsunuz? Örnekler veriniz.

Günümüzde Kullanılan İletişim Araçları İle İlgili Bir Araştırma Yapınız.

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 90-92-93-94-95 Cevapları MEB Yayınları

Teknoloji her geçen gün gelişerek bize olumlu yönde birçok iletişim katkısı sağlıyor. İletişim araçları gelecekte daha yüksek özelliklere sahip olarak hayatımıza dokunacaklar!

Günümüz dünyasında kullanılan iletişim araçları her geçen gün gelişen teknolojiyle beraber ciddi bir yükselişe geçiyor. İletişim araçları dendiği zaman telefon, bilgisayar, tablet, akıllı saatler ön plana çıkıyor. Son zamanlarda teknolojik gelişmelerle beraber iletişim araçlarına olan ilgide artmış durumdadır. Özellikle akıllı telefonlar bu süreçte önemli bir yere sahip olmuş, hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Teknolojinin gelişimi saat modasını da değiştirdi. Artık birbirimizle iletişim kurabileceğimiz akıllı saatlerimiz var. Bu saatler aynı zamanda SMS gönderme konusunda yetkin donanıma sahip.

Sonraki Ödev:  Telefonsuz, Televizyonsuz ve İnternetsiz Bir Gün Hayal Ediniz. Böyle Bir Günde Arkadaşlarınızla ve Ailenizle İlişkilerinizde Neler Değişirdi?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap