Anasayfa Kitap Cevapları
8 Ekim 2023, 22:42 - Mehmet Yazdı

Sosyal Medya Hesaplarından Hangilerini Biliyorsunuz?

Sosyal Medya Hesaplarından Hangilerini Biliyorsunuz? Bildiğiniz Hesaplar Hakkında Bilgi Veriniz.

Sosyal Medya Hesaplarından Hangilerini Biliyorsunuz

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 225-226-227-228-229-230 Cevapları Anıttepe Yayınları

Sosyal medya hesapları dendiği zaman akla instagram, facebook ve twitter gelir. Son zamanlarda buna tiktok da dahil oldu. Tüm bu sosyal medya hesapları bugün neredeyse birçok kişide mevcut. Üstelik bu hesaplar hem saatleri almakta hem de kişiler bu alana hapsetmektedir.

Ancak dengeli bir kullanım olursa çok fazla vakit harcanmasının da önüne geçilir. Sosyal medya adresi genelde vakit harcanması için ideal olan bir alanı kapsar. Bu yüzden birçok kişi tarafından tüm bu sosyal medya adreslerine sahip olma iç güdüsü oluşmaya başlar. Bu adreslere kayıt olma işlemi de oldukça basittir. Sadece birkaç dakika içinde bu adresleri temin etmek artık mümkün.

Sonraki Ödev:  İnterneti Hangi Amaçlarla Kullanıyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.