Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:20 - Mehmet Yazdı

Sosyal ve Kültürel İhtiyaçlarınızı Karşılamak Amacıyla Yaptığınız Faaliyetlere Hangi Örnekleri Verebilirsiniz?

Sosyal ve Kültürel İhtiyaçlarınızı Karşılamak Amacıyla Yaptığınız Faaliyetlere Örnekler

Sosyal ve Kültürel İhtiyaçlarınızı Karşılamak Amacıyla Yaptığınız Faaliyetlere Hangi Örnekleri Verebilirsiniz

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 122-123-124-125. Sayfa Cevapları TUNA Yayınları

Bu alanda sinemeye gitmek veya tiyatroya gitmek önem taşır. Yani bu alanlara çok fazla gitmekteyim. Bunun için sosyal ve kültürel anlamda bazı sergilere de gitmekteyim. Tüm bunlar hem merakı gideriyor hem de kültürel bir yaşamı ortaya koyuyor. Üstelik bu açıdan zamanı daha verimli bir şekilde de gidermekteyim.

Bu açıdan hem zararlı olan durumlardan hem de olumsuz zaman kullanımından uzak durmuş oluyorum. Bugün birçok insan da bu açıdan kültürel ve sosyal yaşamı zenginleştirmeye çalışıyor. Bu gibi durumlar da insanın kültürel açıdan zenginleşmesi için önem taşıyor. Ben de bu konuda kendimi geliştirecek birçok aktiviteye başvuruyorum. Bunlar bana olumlu olarak da yaşamda yansıyor.

Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.