Anasayfa Kitap Cevapları
23 Eylül 2023, 1:24 - Mehmet Yazdı

Türkiye’de Öğrenim Gören Türkmenistanlı Öğrencilerin İki Ülke Arasındaki İlişkilere Katkıları Neler Olabilir?

Türkiye’de Öğrenim Gören Türkmenistanlı Öğrencilerin İki Ülke Arasındaki İlişkilere Katkıları Nelerdir?

Türkiye’de Öğrenim Gören Türkmenistanlı Öğrencilerin İki Ülke Arasındaki İlişkilere Katkıları Neler Olabilir

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı 182-183-184. Sayfa Cevapları TUNA Yayınları

Türkiye’de öğrenim görmekte olan Türkmenistanlı öğrencilerin iki ülkeye ciddi anlamda katkıları bulunmaktadır. Özellikle de Türkiye’ye turizm açısından çok fazla katkısı olmaktadır. Ülkemizde okudukları dönem boyunca ülkede gördükleri yerleri kendi ülkelerine gidip anlatabilmekte ve ilgi uyandırmaktadırlar. Bu da Türkmenistan’da yer alan vatandaşların Türkiye’ye gelerek buraları gezmeleri sağlanmış olacaktır. Aynı zamanda ekonomik anlamda da alışveriş yaparak ülkeye katkıları olmaktadır. İki ülke arasında güzel bir köprü oluşarak etkileşim artmış olur. Ülkeler arasındaki kültürler yakından öğrenilmiş olmaktadır. Ülkemizde kendilerine bir yer bularak aidiyet duyguları gelişmektedir. Türkmen kültürünün Türkiye’de öğrenilmesi de sağlanmış olmaktadır.

Sonraki Ödev:  Türkiye Cumhuriyeti Dışında Bugün Bağımsız Olarak Varlığını Sürdüren Başka Hangi Türk Devletlerini Biliyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.