Anasayfa Kitap Cevapları
28 Nisan 2023, 0:18 - Mehmet Yazdı

Ülkemizde Tanıtmak İstediğiniz Bir Yer Hakkında Bilgi Toplayarak Bir Sunum Hazırlayınız.

Ülkemizde tanıtmak istediğiniz bir yer hakkında bilgi toplayarak bir sunum hazırlayınız. Sunumu görsellerle destekleyiniz.

Sonraki Ödev:  Evinize Gelen Misafiri Nasıl Ağırlarsınız?

Ülkemizde Tanıtmak İstediğiniz Bir Yer Hakkında Bilgi Toplayarak Bir Sunum Hazırlayınız.

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 183-184-185-186-187-188-189. Cevapları MEB Yayınları

Pamukkale Travertenleri, Denizli’de yer almaktadır. Ülkemizin turistik olarak önemli noktaları arasında karşımıza çıkan travertenler her yıl yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaktadır.

Ülkemizin doğal güzellikleri arasında yer alan Pamukkale Travertenleri bembeyaz görüntüsü ile adeta masalsıdır. Jeolojik mirası ve termal havuzları ile bilinen bir bölgede olan Pamukkale Travertenleri mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Denizli merkezden travertenlere ulaşım oldukça kolaydır. Gitmek isteyenler özel araçlarını kullanabileceği gibi toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirler. Bir jeolojik harika olan travertenler herkes tarafından mutlaka görülmesi gereken beyaz pamuk tarlaları gibi görünmektedir.

Sonraki Ödev:  Konukseverlik Nedir?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.