Anasayfa Kitap Cevapları
27 Nisan 2023, 22:30 - Mehmet Yazdı

Yaz Tatilinizde Neler Yapmayı Planlıyorsunuz? Özenli ve Okunaklı Bir Şekilde Yazınız.

Yaz Tatilinizde Neler Yapmayı Planlıyorsunuz? 

Sonraki Ödev:  Sağlık ve Spor Arasında Nasıl Bir İlişki Vardır? Açıklayınız.

Yaz Tatilinizde Neler Yapmayı Planlıyorsunuz Özenli ve Okunaklı Bir Şekilde Yazınız.

Sonraki Ödev:  3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 255-256-257-258-259 Cevapları MEB Yayınları

Yaz tatilinde öncelikli olarak arkadaşlarımla oyun oynamayı, kitap okumayı, pikniğe gitmeyi, tatile gitmeyi, yüzmeye gitmeyi istiyorum. Her yaz tatilinde olduğu gibi uzaktaki kuzenlerimin yanına gitmeyi de istiyorum.

Yaz tatillerinde genel olarak tatile gidiyoruz. Bu yaz tatilinde de deniz olan bir yere gitmeyi planlıyoruz. Yaz tatili çoğu kişi için dinlenmek istediği bir dönemdir. Ben de bu dönemde bolca dinlenmek ve arkadaşlarımla görüşmek istiyorum. Okumak istediğim de pek çok kitap var. Bu tatilde bu kitapları bitirmek istiyorum. Ayrı ailemle beraber bolca vakit geçirmeyi planlıyorum. Ayrıca tatilde parka gitmek, bisiklet sürmek de istiyorum.

Sonraki Ödev:  Hastalanınca İyileşmek İçin Neler Yaparız?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.