Anasayfa Kitap Cevapları
28 Nisan 2023, 0:18 - Mehmet Yazdı

Bir Yeri Gezerek Görerek Tanıyıp Öğrenmek İle Kitaplardan Öğrenmek Arasında Fark Nedir?

Bir Yeri Gezerek Görerek Tanıyıp Öğrenmek İle Kitaplardan Öğrenmek Arasında Fark Nelerdir?

Sonraki Ödev:  Prospektüs Nedir? Bilgi Edininiz.

Şiir Şiir Türkiye Cevapları

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 190-191-192-193. Cevapları MEB Yayınları

İnsan bir yer hakkında bilgiyi bir kitap ya da dergiden okuyarak ya da televizyondan izleyerek öğrenebileceği gibi giderek de edinebilir. Bir yeri gerçekten görmek ile kitaplardan öğrenmek arasında ise büyük bir fark bulunmaktadır.

Pek çok şey kitaplardan öğrenilebiliyor olsa da gezilecek yerler söz konusu olduğunda kitaplar yetersiz kalmaktadır. Sınırlanmış cümleler ile birlikte bir yerin büyüsünü gerçekten görebilmek çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Ancak kişi gidip kendi gözleriyle gördüğü zaman o anın gerçekliğini ve güzelliğini hissedebilir, bu da onu daha doğru bilgiye götürecektir. Böylece kişi bilmek istediklerini kendi gözleriyle görebilir.

Sonraki Ödev:  Yaşadığınız Yerin Tarihi ve Doğal Güzellikleri Hakkında Neler Biliyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.