Anasayfa Kitap Cevapları
3 Mayıs 2023, 20:25 - Zülal Güneş Yazdı

Kendinizi Tanıtan ve Yeteneklerinizin Ortaya Çıkması İçin Neler Yapmanız Gerektiğini Anlatan Bir Sunu Hazırlayınız.

Kendiniz ile İlgili Bir Sunum Hazırlayınız.

Sonraki Ödev:  İlginizi Çeken Spor Dalları Nelerdir? Nedenleriyle Birlikte Anlatınız.

Kendinizi tanıtan ve yetenekleriniz ortaya çıkması için ne yapmanız gerektiği anlatan bir sunum hazırlayınız.

Sonraki Ödev:  7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 202-203-204-205-206-207. Cevapları MEB Yayınları

Fiziksel, zihinsel, hobi, fobi ve yeteneklerimle ben benim. Her insanın bir yeteneği vardır. Ancak her insan yeteneğini hemen keşfedemez ya da her yerde yeteneğini kullanamaz.

Ben yeteneklerimi keşfetmek için öncellikle hobilerimi neden sevdiğimi düşündüm. Hobilerimi yaparken neler hissettiğimi ve nelere karar verdiğimi düşündüm. Düşüncelerim sonucunda elde ettiğim sonuçların hangi yeteneği ortaya çıkardığını sorguladım. Daha sonra fobilerimi düşündüm. Fobi dediğim şeylere neden fobi gözüyle baktığımı, neden sevmediğimi veya neden korktuğumu düşündüm. Fobilerimin diğer insanların hobileri olup olmadığını gözlemledim. Fobilerim hakkında yaşadığım duyguları, hal ve hareketlerini gözlemedim. Kimi zaman fobilerimi fobim olmasından çıkardım kimi zaman eksiklerimi gördüm. Fobilerim oluşturduğu yetenekleri ve körelttiği yetenekleri düşünerek ben kendimi ve yeteneklerimi keşfettim.

Sonraki Ödev:  Sporun, İnsan Sağlığı İçin (fiziksel psikolojik) Önemi Nedir? Açıklayınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.