Anasayfa Kitap Cevapları
3 Ekim 2022, 3:49 - Mehmet Yazdı

Doğal Güzelliğiyle Tanınan Bir Şehrimizi Araştırınız.

Gelecek derse hazırlık doğal güzelliği ile tanınan bir şehrimizi araştırınız

Doğal Güzelliğiyle Tanınan Bir Şehrimizi Araştırınız

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 138-140-141-142-143-144-145. Cevapları MEB Yayınları

Antalya’da bulunan Kaputaj plajı gerçekten doğal güzelliklerle dolu ve beğenilesi bir yer. Kaş ilçesine bağlı olan plaj, kendini çevrelemekte olan etkileyici kayalıklardan oluşmaktadır.

Yol ağzından başlanıp merdivenlerle inilebilen plajda yeraltından çıkmakta olan su, kumsaldan süzülüp turkuaz rengindeki denizle buluşmaktadır. Adeta gökyüzü ve deniz bir bütün oluşturarak etrafındaki kayalıklarla büyüleyici şekilde görülmektedir. Çakıl ve kumdan oluşan plaj insanların dinlenmesi ve huzur bulması için adeta aranan noktalardan biridir. Bu sayede ülkemizdeki ender doğal güzelliklerdendir. İnsanların beğenileri ve tarzları birbirinden farklı olduğu için böyle bir konuda herkesten farklı şehir önerileri ve bu şehrin güzelliklerini dinlemek mümkündür.

Sonraki Ödev:  Nesli Tükenen Hayvanlar Hakkında Neler Biliyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.