Anasayfa Kitap Cevapları
28 Nisan 2023, 16:39 - Mehmet Yazdı

Hangi Spor Dallarıyla İlgileniyorsunuz? Anlatınız.

Hangi Spor Dallarıyla İlgileniyorsunuz? 

Hangi Spor Dallarıyla İlgileniyorsunuz Anlatınız.

Sonraki Ödev:  6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Sayfa 204-205-206-207-208-209-210-211-212-213 Cevapları MEB Yayınları

Spor dalları günümüz dünyasında farklılık gösteren bir olgusal süreci ifade ediyor, günümüzde birçok farklı spor dalı bulunuyor.

Benim en çok ilgilendiğim spor dallarının başında futbol ve basketbol geliyor. Bu iki spor benim için hayatın en önemli parçasıdır. Futbol oynayarak goller atmak beni mutlu ediyor, basketbolda ise etkili atışlar yaparak kendimi mutlu edebiliyorum. Futbol ve basketbol haricinde tenis sporuyla ve voleybol sporuyla da ilgileniyorum. Tenis kortlarında vakitler geçirmek, arkadaşlarımla voleybol oynamak beni cezbeden konular arasında bulunuyor. Ülkemizde son günlerde tenis sporuna olan ilgi artmış durumdadır. Ayrıca voleyboldaki filenin sultanlarının ve potanın efelerinin mücadeleleri beni bu sporlara yönlendiren sebepler arasında bulunuyor.

Sonraki Ödev:  Sağlıklı Bir Yaşam İçin Nasıl Beslenmeliyiz? Araştırınız.
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2022
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.