Anasayfa Kitap Cevapları
2 Mayıs 2023, 1:58 - Mehmet Yazdı

Ödevinizde Yararlandığınız Kaynakları Belirtiyor Musunuz? Neden? Açıklayınız.

Ödevinizde Yararlandığınız Kaynakları Belirtiyor Musunuz? Neden?

Ödevinizde Yararlandığınız Kaynakları Belirtiyor Musunuz Neden Açıklayınız.

Sonraki Ödev:  5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı Sayfa 110-111-112. Cevapları MEB Yayınları

Eğer ödev için benden kaynak belirtmem istenirse belirtirim. Ancak kimi ödevler için bir kaynak belirtme durumu söz konusu olmaz. Böyle bir durum olduğu zaman kaynak belirtmem. Yani ödevin amacı ve içeriğine uygun olacak şekilde ya kaynak belirtirim ya da kaynak belirtmem. Üstelik bunun için öğretmene danışırım.

Eğer öğretmen bu konuda bana evet belirt derse ona göre belirtme işlemini uygularım. Ancak böyle bir durum söz konusu değilse o zaman belirtme durumu da olmaz. Çünkü mevcut olan ödev alanında birçok araştırma konusu var. Bunlar içinden kimisi için sadece kaynak istenir. Diğerleri için her hangi bir kaynak isteme durumu pek de söz konusu olmaz.

Sonraki Ödev:  Öğretmeninizin Verdiği Ödev Konularını Hangi Kaynaklardan Araştırıyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.