Anasayfa Kitap Cevapları
27 Nisan 2023, 23:18 - Mehmet Yazdı

Şehitlerimiz Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

Şehitlerimiz Sizin İçin Ne İfade Ediyor? Kısaca

Şehitlerimiz Sizin İçin Ne İfade Ediyor

Sonraki Ödev:  4. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 48-50-51-52. Sayfa Cevapları MEB Yayınları

Şehitlerimiz benim için her zaman büyük önem ifade etmektedir. Onlar, vatanımızı korumak için canlarını vermiş, bizi korumak uğruna ellerinden geleni yapmış olan kişilerdir.

Ülkenin huzuru ve devamlılığının korunması için şehitlerimiz hayatlarını feda etmiştir. Bu nedenle ülkede rahat bir şekilde alınan her nefes onlar sayesindedir. Vatanını ve ülkesini seven herkesin şehitlerimize değer vermesi ve onlara gereken önemi mutlaka vermesi gerekir. Unutulmamalı ki bizim ülkemiz şehit kanı ile vatan yapılmıştır. Bizler vatanı uğrunda hayatını feda etmiş kimseler sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde hayatımızı devam ettirmekteyiz. Bu nedenle biz ne yapsak da onların hakkını asla ödeyemeyiz.

Sonraki Ödev:  Çanakkale Zaferi Hakkında Neler Biliyorsunuz?
Sizde Yorum Yazın


Forum Ders Cevapları Copyright © 2019-2023
Gizlilik Politikası İletişim S.S.S/ Sitemap

Forum Ders Cevapları, Ders Kitabı Cevapları Sitemizde Yer Alan Konular İlkokul, ilköğretim, Ortaokul, 2.Sınıf, 3.Sınıf, 4.Sınıf, 5.Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8.Sınıf, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Trafik Güvenliği, Türkçe, Ders Kitabı, Sayfa Cevapları, Gibi Konulardan Oluşmaktadır. Yayınlardan Bazıları, Özgün, Aydın, MEB, Koza, GÜN, Sevgi, Semih Ofset, Yayınları, Ekoyay, Tutku, Gizem, Tuna, SDR Dikey, ATA, ADA, Anadol, Adım Adım, E-Kare, Dizin, Anıttepe, Lisans, Yargı, Berkay, Dersdestek, Bir-Yay, Sonuç, FCM, Yayıncılık, Anka Yayınevi.